Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most akkor fessem a hajamat...

Most akkor fessem a hajamat vagy ne?

Figyelt kérdés

Gesztenyebarna a hajam színe egy kis vöröses beütéssel. Nagyon sokan dícsérték már meg a színe miatt és kérdezték, hogy festem-e, de nekem eredeti a színe. Igazából nekem is tetszik a színe, nincs is bajom vele, csak már nagyon unom.

Nem tudom eldönteni, hogy befessem vagy ne. Vagy csak néhány tincset kéne? És milyen színre? A fekete és a szőke szóba se jöhet, arra biztos, hogy nem fogom. Szeretnék valami nem éppen hétköznapit, de azért nem zöldet, hanem esetleg valami lilásat, vagy vöröses/pirosasat.

Azzal vagyok igazán bajba, hogy a festés nagyon roncsolja a hajat és a lenövés is nagyon randa, ezért kb havonta kéne mennem fodrászhoz.

Annak lenne értelme, ha előtte csak színezővel festem be és ha tetszik utána tartóssal?


Bocs a terjedelemért, de ez nem egyszerű, mert nagyon mellé is lehet fogni színek terén.


2010. okt. 13. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a színe akkor ne festesd be. A festett hajad is megunnád és akkor félévente más színű hajad lenne. Tapasztalt festő vagyok :) (sajnos)
2010. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
festegetheted majd eleget,ha őszülsz. most örülj hogy nem kell, főleg ha szép a hajad. én 14 éves korom óta festem, bárcsak ne tettem volna.
2010. okt. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Én 15 voltam mikor elsőnek befestettem, mai napig festem és most 23 vagyok. Iszonyúan tönkrement a hajam, és már nem is tetszik, mert persze már nem olyan szép intenzív a színe, mint az első évben volt. Ha tehetném, visszacsinálnám, de hát akkor még, annyi ésszel :D ebbe nem gondoltam bele. Esetleg a színezőt kipróbálhatod, nem tudom milyen amúgy, tényleg maradéktalanul kimosható e, stb. Vagy csak melíroztasd, az annyira nem roncsolja még, de azért egy kicsit más lesz tőle a hajad, nem látod olyan unalmasnak. Kérdezd meg a fodrászodat róla, de ha teheted ne festesd be. Nem éri meg. Persze ez csak az én véleményem. :)

Üdv

2010. okt. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne... Nekem is kb. ilyen színű hajam lehet, sokan dicsérik, eszembe sem jutna szétégetni a hajamat...

Csak a macera van vele! Örülj, hogy szép színű a hajad természetesen is!

2010. okt. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen hajam volt.Tetszett is de ugyanúgy én is untam..14 éves korom óta festem és ezt is állandóan variálom,nagyon megbántam,de nem tudom megvárni,hogy lenőjjön,mert akkor az hogy néz ki.. :S Max szerintem is melíroztasd bele világosbarnát,nekem is úgy kezdődött,az pl jól nézett ki,kár hogy nem hagytam csak úgy.

18/L

2010. okt. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!