Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Naptejet lehet használni...

Naptejet lehet használni fényvédőnek?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor olvasom hogy minden nap fontos a fényvédő szóval énis elkezdeném. De én biztos nem fogok venni külön fényvédőt tehát jó lesz az 50 faktoros sun ozon naptej is. Ja és ha beszívja arra ugyan úgy lehet sminkelni is?
2023. júl. 16. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem igen. Amúgy is túl van tolva a fényvédelem téma, oké ilyenkor nyáron tényleg nem árt, de amúgy túl van tolva.
2023. júl. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A naptej és a fényvédő egymás szinonimája.
2023. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Hát én kifejezetten arcra való fényvédőt használok.Nem valami olcsó parfümös szart magamra kenek " oszt" jóvan.Én matt finisüt használok máskép0 csillog az egész pofim.Én azt hallottam hogy nem mindegyikre jó sminkelni.De ezt kikell tapasztalni.Ha meg arcápolással foglalkozol ruházz már be egy jó arcra való fényvédőre.
2023. júl. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
jó pl nem kell agyondrága terméket venni en paula 's choice től használok pl az 13k de kitart 3 hónapig.van a la roche posay-nak az athelios nagyon fasza fényvédője sokan dícsérik.
2023. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Metionin ***** válasza:
100%
Lehet persze, csak sok testre való cucc nagyon zsíros és a smink elfolyik rajta. Viszont én herbáriás gyerek naptejet használok, az 50-eset és azt simán kenem arcra is. Púdert teszek rá csak és úgy teljesen jó.
2023. júl. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, szinte ugyan az a kettő.
2023. júl. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet. De valószínűleg tesztelgetni kell. Sajnos én már sok arcra való fényvédőt is teszteltem, és azok közül is nehéz olyat találni, amire normálisan lehet sminkelni. Mármint, egy csomó kukacosodik amúgy is, nemha még sminkelni is próbálsz rá. :/ De amúgy nekem most van egy 500 ml-s Sundance naptejem, én is pont azon gondolkoztam, hogy megpróbálom arcra is, mert amúgy az remek árban van, ha arcra is működne, az remek lenne. Mert én eddig általában kifejezetten arcra valókat próbálgattam, de egyszerűen a legtöbb nem jó, több is morzsolódik, és tiszta zsír tőle a fejem, és már nem is tudom mit próbáljak. Szóval na, nehéz megtalálni a tökéleteset amúgy is, nemha még az ember sminkelni is akar rá. De amúgy szerintem is persze, nyugodtan, csak lehet nem találod meg elsőnek azt, ami arcra is jó lesz.
2023. júl. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

#7

La roche posay Anthelios spf50esre sem tudsz sminkelni?

2023. júl. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, de hacsak nincs extra száraz bőröd, akkor egy sima naptejtől olyan fényes lesz a fejed mint egy diszkógömb
2023. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok ha valaki most nézi ezt az oldalt és ugyan ez a kérdése a válaszom igen, lehet. 1 hete fel rakom minden reggel hagyom hogy beszívja és rá sminkelek. Azóta olyan sima bőröm lett hogy hihetetlen. (Ja és a pattanásaim is eltűntek)
2023. júl. 23. 13:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!