Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A lézeres szőretlenítés...

A lézeres szőretlenítés örökre eltünteti a szőrt vagy mondjuk 10 év múlva visszanő?

Figyelt kérdés

#szőr #lézer #lézerszőr #szőrezet #szőrme bunda
2023. júl. 18. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Ha a villanofenyesre gondolsz, az eleg vegleges tud lenni. Sotet szorszalakkal mukodik a legjobban, es gyakorlatilag megsuti belulrol a szortuszoket. Ha egy kezelessel nem is, de nehany alkalom utan jo esellyel megpurcannak es tobbet nem novesztenek szorszalat.
2023. júl. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

olyan létezik ami tartósabb mint a gyantázás de nem végleges hanem mondjuk 5-10 évre tünteti el? most 19 vagyok és a bajszom-szakállam szeretném valahogy eltüntetni mert már szúr ha borotválkozok... az elkövetkezendő 10-20 évben tuti nem szeretnék szakállat de utána ha már lehet szeretnék

folyton gyantágatni macerás, de azt se szeretem ha leborotválom és szúr meg dörzsölődik a borostám a párnán fekvés közben 1 nap után :(

2023. júl. 18. 19:20
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Otthoni gépektől nagy csodát nem érdemes várni, de egész jól működnek.


A klinikakon használt gépekkel jobb eredményt lehet elerni.


Ipl-bol a photonjetet lezerbol az elyson prot szokták dicsérni.

2023. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy örökre. Pár évre. Hónaljamon 3 éve csináltattam meg az "utolsó", 8. kezelést is egy jó hírű lézeres szalonban, és már növögetnek vissza a szőrszálak. Kevesebb mint volt és gyengébbek is, de nem szűnt meg véglegesen a probléma.
2023. júl. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De ha most megcsináltatnám a szakállamra akkor 15-20 év múlva lehetne szép szakállam?
2023. júl. 18. 21:05
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 közel sem biztos. Simán lehet az is, hogy mondjuk erősen nőne vissza, de csak foltokban. Ha szakállat akarsz, hagyd békén a szőrödet.
2023. júl. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Már a gyantázás miatt is károsodnak a szőrtüszők. Nekem is számtalan helyen amit gyantázok már nem nő a szőr normálisan. Ha valaha szeretnél arcszőrzetet maradj a borotválkozásnál.
2023. júl. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4, Azt kérlek meg tudnád mondani, hogy mennyire volt húzós ára a 8 kezelésnek? :/
2023. júl. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8 már majdnem 5 éve kezdtem el járni (ősszel), akkor hirdettek meg egy akciót. 24.900 Ft volt alkalmanként. Ahogy akkor körbenéztem a közeli szolgáltatóknál, ez reális árnak tűnt. Más kérdés, hogy később találtam egy másik szalont, ahol ennyi pénzért a teljes lábszáramat kezelik, méghozzá ugyanolyan hatékonysággal 😀

A 4. voltam.

2023. júl. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer lézerrel kezelteted az arcod, akkor soha többé nem leszel már szakállas. Pár év múlva a szőr egy része vissza fog nőni, de ritkásan és gyengén.
2023. júl. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!