Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől nyúlós a hajam?

Mitől nyúlós a hajam?

Figyelt kérdés
Ugyanazzal a festékkel festi a fodrászom évek óta, szőkítve egyszer volt kb 6 éve. Eddig nem vettem észre ezt a problémát, de kicsit gumis állagú a hajam vizesen. Most fokozottan figyelem, mert 3 hónapja szültem, tartok a hajhullástól. Mitől lehet ez?

2023. júl. 22. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha gumis, nyúlós, akkor valószínűleg a festék tette tönkre. Érdekes mert ez inkább erős szőkítés után szokott előfordulni mikor "leégetik" a hajat.

Hányas hidrogenperoxidot használ a fodrászod?

Milyen árnyalatú festékkel van festve?

A szőkítésnek 6 év után nem lehet nyoma, ha csak nem derék alá érő hajad van.

2023. júl. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy használ-e egyáltalán. De közép barna hajam van, kb vállig ér és közepesen sötét vörösre festetem már évek óta. Soha nem volt vele gond, ezért ez nagyon furcsa. Új pakolás/sampon nem okozhat ilyesmit?
2023. júl. 22. 11:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom megmondom őszintén.

Lehet az oxi magas a vörös festekben és attól talán. Bár ezt erősen kétlem, bár nem kizárt.

Lehetséges az új sampon és balzsam is bár ilyenről sem hallottam még, gondolom 6-osnál magasabb oxit a fodrászod sem tesz a festékbe.

2023. júl. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!