Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajam áll?...

Mit csináljak a hajam áll? Hajlakk helyett van más?

Figyelt kérdés
Munkámban nagyon szigorú öltözködési szabályok vannak, többek között, hogy a hajamat copfban, babahajaak és kilogo szálak nélkül, erősen kell felfognom, ha minden nap hajlakkozok, estére meg kell mosnom hogy tisztán, kényelmesen le tudjak feküdni, viszont nincs se időm, se energiám minden nap hajat mosni, meg nem is akarok.. Van erre más megoldás?

2023. aug. 3. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Milyen környezeti viszonyok között kényszerülsz élni? (Itt nemcsak a lakás rendezettségére gondolok általában.)


A lakóhelyed tágabb területének - közterületi, azaz utcai résznél - mennyire szennyezett a levegő koncentrátuma?


Tudsz megfelelő mennyiségű és minőségű vitamint juttatni a szervezetedbe? Nem dolgozol/érintkezel közvetlenül rákkeltő (kémiai) vegyszerekkel?

2023. aug. 3. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez, amit leírtál már kimaxolná a határsértést. Milyen helyen dolgozol te? Mi az, hogy babahajak sem lóghatnak ki? Fodrász vagyok. A hajunk mindig nő, vált, hullik, a kihullók helyett új, rövidebb babahajak nőnek. Aki ezt nem tudja elfogadni és kényszerít a lenyalatásra, állandó zselézésre, lakkozásra, ami a normál állapotát hosszútávon károsítja, hát a padlót nyalatnám fel vele. De ez én vagyok.
2023. aug. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rövid haj? Ha tényleg ragaszkodsz ehhez a munkához, és praktikusabb lenne vele.
2023. aug. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Esetleg elcsatolhatnád a kiálló tincseket
2023. aug. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hajhálót esetleg nem használhatsz? v nem tudom hogy hívják pontosan ,van ez a védősapka amit műtétnél meg élelmiszeriparban is gyakran hordanak szerintem az megoldaná ezt a problémát.


esetleg ami még eszembe jutott az a hair putty, én a nagyon szálló meg kilógó meg random hajszálakat azzal szoktam lesimítani, az kicsit egy ilyen agyagos állagú vmi, és kicsit nehezen, de ki is lehet fésülni. én 2 naponta mosok hajat és ha hair puttyt használok akkor is, tehát nem csak kimosni lehet a hajból. elvileg a haj kiszáradását is gátolja tehát táplálja is minimálisan, de ez lehet csak vmi ferdítés v reklámszöveg, nekem bevált :D

2023. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nullásgép..
2023. nov. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!