Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen Sampont ajánlotok...

Milyen Sampont ajánlotok olyan hajra, amely vékony szálú és könnyen zsírosodó?

Figyelt kérdés

És ami nagyon hamar lelapul ,hiába rakok rá hajlakkot, vagy hajhabot,balzsamot(Csak kis mértékben használ, de nem a legjobb)


Lehetőleg ne legyen olyan drága, max olyan 600-700 ft.


A Baba sampon azt hallottam jó az ilyen hajra, igaz ez?

Attól függetlenül bármilyet írhattok még, ami bevállt nektek.


Köszönöm, ha válaszoltok a kérdésemre :).


2010. okt. 15. 09:13
 1/3 anonim válasza:
55%

Szia!

Nekem is pont ilyen szar hajam van:D Bármit csináltam, hiába, lelapult.... azóta rájöttem, hogy nem a sampon a lényeg, hanem, hogy jó alaposan mosd meg, de főleg a szárítás!!!! Ne sajnáld rá az időt, tincsenként emeld meg a hajtövektől, és jó alaposan száritsd meg... és végén tupír!!! Ódivatúnak hangzik, de csodát művel! De ne úgy képzeld el mit régen:D Hanem a töveknél tupírozom meg és utána picit átfésülöm, főleg a külsejét és így teljesen természetesnek hat, nem látszik, hogy tupírozva van!!! Ezt akár másnap vagy harmadnap is meg lehet csinálni.... Próbáld ki, ha ráérzel a technikára, nagyon sokat fog javítani a frizkódon:)))

2010. okt. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez volt a bajom. kipróbáltam mindent. balzsamot, sampont, vitamint. mindent. végül a fodrász mondott egy jó ötletet és már másoktól is hallottam, ez a Bánfi hajszesz meg van sampon is. olyan 6-700 forint körül van. vettem egyet és párszor megmostam vele a hajamat. nekem annyira bevállt, hogy már kb 2 hónap után nem mostam vele hajat, mert annyira nagyon elkezdett nőni, meg dúsulni, hogy már mennem kellett a fodrászhoz ritkítani kicsit, mert nem tudtam vele mit kezdeni.... :) úgyhogy nagyon jó! meg persze én mindig megszárítom a hajamat úgy, hogy előre hajolok és fésű nélkül megszárítom. majd utána átfésülöm és kész. de én a Bánfit merem ajánlani! 28/N
2010. okt. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Domcsaa válasza:
Próbáld ki a BABA sampont.Én is azt használom.(ez zsíros hajra van,zöld teával és citrom levéllel)Am nekem is nagyon zsírosodik a hajam sajnos.Nekem bevált.
2010. okt. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!