Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Palette Deluxe 7-77 intenzív...

Perla22 kérdése:

Palette Deluxe 7-77 intenzív ragyogó réz intenzív krémhajfesték (562) - Piros színeredmény?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Érdeklődni szeretnék, ki próbálta már ki a kérdésben említett hajfestéket. Én természetes sötétszőke hajra festettem, így elsőre még nem aggódtam amiatt, hogy a hajam sötét bordó-piros színű lett némi rózsaszínes-citromsárgás fénnyel, mert gondoltam, hogy a sötét hajon az első festés még nem hozza a várt színeredményt. 3 hét alatt aztán kikopott annyira, hogy már közel volt az igazi természetes vöröshöz, ám most az újrafestés után megint sötét piros-bordó lett. Nagyon szeretnék természetes vörös színű hajat, olyat például, mint ami Sadie Sink-nek is van, és csalódott vagyok, mert a festék dobozán pontosan ilyen színű is, nekem mégis piros lett a hajam. Valamit rosszul csinálok? Esetleg több rétegnek kell felkerülnie, mire elérem a dobozon lévő színt? Vagy felejtsem el ezt a festéket, keressek mást? Ha igen, tudnátok ajánlani?



#hajfestés #színeredmény #Palette Deluxe 7-77
2023. aug. 6. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

egy gyengébb szőkítés kell először, hogy világosabb alapra kerüljön fel a festék. Rákerestem az említett személyre, neki inkább rézvörös haja van.

Tehát festés előtt egy gyenge szőkítővel menj át rajta, utána kenj rá egy rézvörös festéket.

2023. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, a szőkítés esetében az sem probléma, ha most már festve van? Ergo, a már festett hajat is szőkíthetem probléma nélkül?
2023. aug. 6. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor tudok biztosat mondani ha küldesz képet a hajadrol.

Ugyanis nyilván szőke nem lesz a vorosbol de annyira szerintem meg tudja szívni, hogy a rézvörös már befogja. Küldj képet a hajadrol és megmondom pontosan, akar privátban is küldheted, az arcod nyugodtan takard ki.

2023. aug. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez az egyik különbség a tudatosság és a trendek között. Tudatosság esetén tudod mi áll jól, szükséged van-e rá, színtípus tesztet csinálsz. Nem véletlen, hogy nem lesz szép az eredmény. Egyszerűen kidobja a szervezet azt, ami nem neki való, és túl nagy módosítás.


Egy fodrász

2023. aug. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Hát ha te fodrász vagy akkor én agysebész.

Nem azért dobja le a haja a színt, mert nem áll jól, hanem mert idővel kopnak a festékek, főleg a vörös és a divatszínek.

2023. aug. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem megfelel a véleményed.
2023. aug. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!