Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Köröm felett/melletti bőr...

Köröm felett/melletti bőr repedezés? Hogyan érdemes ápolni?

Figyelt kérdés

Néha a köröm felett vagy mellette elkezd a bőr "feljönni" (nem tudom mi ennek a megnevezése).


Próbálom ápoltan tartani a kezem, csak néha előjön ez a dolog, pedig vitaminokat is szedek rendszeresen.

Raktam fel fotót, bár alig látszik rajta.

[link]



2023. aug. 6. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy tökéletesen ápolt kéz és köröm, nincs vele semmi gond.
2023. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de nagyon pici bőr felszakadások vannak rajta. Engem igazából az érdekel hogy ez miért van és mit tehetek ellene.
2023. aug. 6. 14:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Állandóan éri a kezedet valami - vegyszer, különböző anyagok. Pl. a toll, az egér, a billentyűzet mind műanyag, de más és más . Festékanyagok. Kézfertőtlenítők, egyéb mosószerek, stb. Nem könnyű kiszűrni.

A túl sok maníkűr sem tesz jót, a körömágynál nincs az a kis bőr áthajlás, és ez nem jó, befertőződhet, és csúnyán nő a köröm ilyenkor.

Nagyon szép a körmöd, nagyon ápolt, de soha nem lesz olyan, mint kisbaba korodban.

Gyere hozzánk gyomlálni, értékelni fogod a kezeidet, én is irigy vagyok, de szeretem a kertet is.

2023. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Olaj alapú krém!
2023. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!