Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tartós hajegyenesítést...

Milyen tartós hajegyenesítést tudnék még kipróbálni ami tényleg segítene?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen hajegyenesítést tudnék még kipróbálni (a hajam természetes formájába göndör egészen addig amíg nem fésülön ki, akkor pufi lessz, és ráadásul nagyon rossz álapotú seprűs végű száraz, töredezett, fénytelen...) pontosan egy hete próbáltam ki a cocochoco hajegyenesítést ami az elmúlt egy hétbe nagyon szép fényes puha sima és egyenes volt de tegnap este ahogy megmostam szinte teljesen kijött belőle az anyag, majdnem olyan mint elötte volt. Nagyon elvagyok keseredve sok pénzt kifizettem érte és csak kis ideig volt szép és egyenes a hajam most megint olyan mint elötte. Ha bárki kédezné minden előírást petartottam 72 óraíg nem érte víz, pára nem fogtam össze, utána pedig a megfelelő termékeket használtam rá.


Bármilyen megoldásra nyitott vagyok amennyiben azt a csodálatos hajkoronát eredményezi!



2023. aug. 7. 07:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy minőségi hajvasaló és hővédő bár nem tartósan, de kevésbé karositva egyenessé teszi.

Tartós egyenesitessel várj míg lemegy ez a kánikula, mert míg ész nélkül izzad a fejünk, az hasonló mint ha azonnal víz érné a hajat

2023. aug. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Parkettalakk. Garantáltan olyan formája lesz, amilyet akarsz. Hosszú időn keresztül.... xD
jan. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!