Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen epilátort ajánlanátok...

Milyen epilátort ajánlanátok férfiaknak kar szörtelenítésre?

Figyelt kérdés
Akár link. Koszonom elore is.
2023. aug. 7. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Braun Silk Epil 3.
2023. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, a Braun jó, de gyorsabb, hatékonyabb és hosszabb szőrhöz jobb is a hideg gyantacsík szerintem.
2023. aug. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Figyu rendkivul eros szorzetem van ( egyreszt genetika miatt plusz a teszto az egekben) wax-os, azaz langyos patronos gyantat ra lehuzni szalaggal kozmetikai kezelesen jartam mar de nem jart sikerrel mert 1 het mulva mar no is vissza borotvatol meg csak erosodik. Bocsi hogy egy mondat lett :D jelenleg edzek mell es bicepsz ;)
2023. aug. 7. 16:55
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
3. Nullás géppel végigtolod rendszeresen az nem jó?
2023. aug. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az epilátornak pont ugyanolyan hatása van mint a gyantának csak picit hosszabb ido, jobban faj.


Nekem is braun 3 van

2023. aug. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4 ne viccelj már, írtam a gyanta után már 1 héttel nő vissza..

#5.koszi. tehát magamnak ez fajdalmas lenne? Jobban fajna mint amikor a kozmetikus leszedi gyantaval?

Csak azert gondoltam ezen mert egy kb kozep kategorias philips epilator 10ezer aztan egy kezeles kb ennyi amit esetemben havonta kell ismetelni. (Visszano ra egy hetre de hogy gyantazhato hosszu legyen kell annyit varni) egyebkent felkarom is szoros illetve a vallam meg ugy minden. Tobbi reszeken borotvalom, karomat gyantaztatom de mar meguntam ezert gondoltam epilatorra.


Szoval. #5 vagy aki tud segiteni

Hogy ne essek "bajba"

Inkabb jarjak gyantaztatni, vagy jobb dontes az epilator? Koszonom!

2023. aug. 7. 18:57
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

6. A köszi is megteszi, a ne viccelj már helyett!

Azért írtam a nullás gépet, mert az gyors, fájdalommentes és naponta is lehet használni!

Kérj kölcsön egy epilátort, aztán próbáld ki.

2023. aug. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!