Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajsimito sampont,balzs...

Milyen hajsimito sampont,balzsamot vagy pakolást ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Göndör hajam van,és steampod hajvasalom,ami egyébként jó,de szeretném,ha elég lenne a legalacsonyabb fokozaton vasalni

Használom a krémet és az olajat is egyébként,de mintha kezdene zsirositani a hajam.

Na mindegy 😁

Olyan balzsamot,vagy pakolást keresek,ami segít egyenesiteni,mert úgyis próbálom úgy beszaritani,aztán atvasalom.

Eddig még egy ilyen terméket sem probaltam

Most Botanic therapy-bol e mézes családot használom amugy


2023. aug. 8. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:

A göndör hajat leginkább úgy tudod egyenesiteni, hogy túlhidratalod.


A termékek közt ezt úgy keresd, hogy az összetevők közt ne legyen fehérje(ilyen pl a keratin).

Illetve ami a technikát illeti ne felfelé nyomkodd a tincseket, hanem lefelé húzd ki.


Milyen kategóriában varod a javaslatokat? Lehet professzionális vagy inkább drogériás?

2023. aug. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jöhet is-is :)

Árban szeretném ha megállná azért 10-15 ezer közt(bár nem tudom ebbe mennyire fér bele a professzionális).

2023. aug. 8. 12:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Professzionális márkák közül egyszerűbb, ha megnezel egy webshopot. Pl szaloncikk vagy szepseglabor. A termékek eredetiek és látod az árat, így el tudod dönteni, hogy belefér-e anyagilag.


Drogériás viszonylatban ami tuti hidratáló azok a Garnier hair foodok. Dm-bol a balea aqua hialuron balzsamot tudom még javasolni.


Inkább pakolásba és balzsamba érdemes invesztálni, a sampon mindegy, ami eddig bevalt.


Illetve még nézd meg Herczeg Gyöngyi termékeit. Ott is vannak kifejezetten hidratáló termékek.

2023. aug. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!