Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválkozás után mindig...

Borotválkozás után mindig viszket és kipattog a bőröm, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Tegnap borotválkoztam és mindig nagyon viszket ami után ott lenn is megborotválkozom. Már neten mindent összeolvastam hogy hogyan kell helyesen szőrteleníteni de túl érzékeny a bőröm. Ma elakarok menni szórakozni a barátaimmal de úgy viszketek hogy nem tudom hogy lennék képes megállni a vakarózást. Esetleg valami otthoni praktikátok van ilyen probléma esetén? Vmi olyan megoldást várok ami megtalálható egy átlagos háztartásban.

19/L


2023. aug. 11. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Kend be testápolóval. A viszketés oka általában csupán annyi, hogy túl száraz a bőröd.
2023. aug. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet egyébként drogériákban is kapni borotvalkozas utáni hidratalokat is, lehet neked is erre van szükséged, vagy szimplán egy testápolóra.
2023. aug. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!