Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » K18 leave in hajmaszk?

K18 leave in hajmaszk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) Röviden összeszedem a kérdésemet.

A hajam keratinos egyenesites miatt másfél evvel ezelőtt teljesen letört

Azóta ahogy lehetett helyre hoztam,le lett vágva belőle és azóta is 2-3 havonta vágatok a végéből

Már nem nyúlik,a töredezés is csökkent nagyjából egészséges sok le is nőtt belőle viszont ami zavar hogy betegség miatt nagyon sok hajam kihullott és ennek köszönhetően a hajhosszban kikunkorodnak a hajszálak,vagy szöszös vagy nem is tudom hogy fogalmazzak hogy érthető legyen

Szóval hogy amit en eddig töredezésnek hittem azok uj hajszálak (is) és nem olyan hosszúak mint a többi ezért kunkorodik ki

A kérdésem az lenne hogy ez a k18 leave in maszk esetleg segitene ebben valamit? Nagyon sok jot hallottam róla azt hiszem ez egy kúra (?)

Viszont tanácstalan vagyok nem tudom hogy érne e valamit a hajamra vagy csak felesleges pénzkidobás lenne.

Aki próbálta annak bejott? Tegyek egy próbát vagy nincs erre szükség?



2023. aug. 12. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A k18 tudtommal károsodott hajra való, neked pedig ha jól értelmezhetem, már rendben van a hajad. Szerintem felesleges kiadni egy vagyont egy hajpakolásra egészséges hajnál.

Egy olcsóbb professzionális pakolás (pl. Kallos) teljes mértékben elég rá. A rövid szálak egy ideig ki fognak állni míg nem érik el azt a bizonyos hosszát, hogy lapuljanak. Ezen tudsz segíteni vasaloval, bár hosszútávon nem feltétlenül jó ötlet. Egy gyenge hajlakkal is le lehet tapasztani a kiálló szálakat , bár ebben a melegben, mikor izzad az ember nem sokat ér az sem.

2023. aug. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod!:)
2023. aug. 15. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!