Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » EPILÁTOR ! Vélemény?

EPILÁTOR ! Vélemény?

Figyelt kérdés

Üdv,

Konkrétan erröl lenne szó,

vagyis ezt néztem ki, hogy megvenném:

[link]



Férfi vagyok, eddig gyantás( új modszer patronos gyantat papirral lehuzni) szortelenitesre jartam, es most egyeb okbol ( folytonos kozmetikushoz maszkalas alkalmankenti kb egy epilator arat fizetni) szeretnék valtani epilatorra! Még eddig nem probaltam epilatort , ezert szeretnék Töletek segitseget kerni :) persze aki ert hozza.


Mit javasolnátok? Amit fent linkeltem mennyire lenne jo? Vagy helyette ajanlani masikat?

Amit elfelejtettem. Karomat szeretném. Teljes. Alkar felkar. Patronos gyantazas utan 1 hétig volt eppen sima aztan nött is vissza..


Koszonom elore is.


2023. aug. 15. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez a típus van, csak más színű. Nagyon jó, évek óta megvan, tartós, sose hal meg szerintem. Anyámnak van egy ugyanilyen epilátora, ami 18 éves!! Más színű természetesen, de ilyen a feje.....Vettem én is anno drágább epilátort, nem az ilyen fajta csipeszest.....hanem Remingtont, annak teljesen más a feje, a csipeszei, volt Braun epilátorom is, ezek meghaltak egy idő után sajnos, a fej rész. Azért tértem vissza a Philipshez pár éve, mert tudtam, hogy ez a típus időtálló lesz.
2023. aug. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1.szia, köszi. Akár itt kérdés alatt vagy privátban lenne kedved bovebb informaciot mondani? Ferfi ,vagy nő vagy? Illetve hol ,melyik testreszen hasznalod?
2023. aug. 15. 15:35
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja es leginkabb engem az erdekelne hogy gyantahoz hasonlitva milyen? Jobban faj? Illetve a bőr milyen utána? Kipattog? Engem ezek erdekelnenek leginkabb hogy erdemes e gyantarol erre valtani?
2023. aug. 15. 15:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is Philips van már évek óta, megbízhatóan működik. A helyedben nem ruháznék be túl drágára első körben, próbáld ki, hogy ez nálad beválik-e. Ezt azért írom, mert pl. én csak a lábamon bírom elviselni az epilátort, annyira fáj más területeken. Pl. hónalj, bikinivonalnál csak a gyanta megy. Jobban kipattogzik a lábam, de hamar el is múlik. Viszont határozottan jobban fáj, mint a gyanta.
2023. aug. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy régi Braun van, teljesen jó. Használat után picit piros a szőrszálak helyén, de reggelre elmúlik. F.
2023. aug. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!