Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont és balzsamot...

Milyen sampont és balzsamot ajánlotok olyan hajra aminek a töve elég gyorsan zsírosodik, de a vége száraz és eltöredezett?

Figyelt kérdés

2023. aug. 16. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
34%

Zsíros hajra való sampon, és száraz hajea való balzsamot.

Nehéz ajánlani márkát, mert ami nekünk bevállik az nem biztos, hogy másnak is bevállik.

Úgy emlékszem van a Schwarzkopfnak ilyen fajta samponja és balzsamja, de nem vagyok benne biztos.

Drogériában jó márka lehet ugye a Schwarzkopf és a Elseve.

Magasabb árkategóriát most fogom tesztelni, így onnan nem tudok ajánlani

2023. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Samponbol az állag a legfontosabb. Géles sampont válassz, amiben nincs semmi olaj vagy vaj. Ilyen pl a saját márkás med vonal a drogériákban.

Esetleg herbal essence samponok vagy néhány baba sampon is ilyen. A többi márka szerintem felejtős.


Professzionális vonalon ami jó lehet az a keune(kb 5000 ft), a loreal metal detox és az eleven australia deep clean.


A száraz végekre meg 2 lehetőség van. Az egyik, hogy egy taplalobb balzsamot veszel(hair foodok közül valamelyik pl papayas vagy banános)


Vagy veszel egy hajpakolást, ami intenzíven táplál és egy könnyed kondicionálót.


Emellett még lehet próbálkozni hajban maradó apolokkal(tubusos mythic oil, redken, loreal pro longer, olaplex 6) ezek apolnak és védik a hajadat a hőtől is.

2023. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Arkana18 válasza:
Nekem is ilyen hajam volt és soha nem tudtam megnöveszteni emiatt. A Hair Nice sampon, balzsam és őssejtes szérum hozta rendbe.
2023. szept. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!