Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Teljes test masszázsra szeretn...

Teljes test masszázsra szeretnék menni de nagyon szégyenlős vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Masszázs

2023. aug. 17. 11:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Maradj otthon!
2023. aug. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Akkor ne menj!
2023. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
87%
Nem leszel feltétlen mesztelen hacsak nem te veszel le mindent magadról. Bár nem mondtam, hogy fiú vagy lány vagy de akkor a nemedhez hasonlóhoz menj és akkor talán nem lesz fura érzés. A lányok pl csak lányokhoz szeretnek járni. Nagyon korrekt és diszkrét tud lenni egy masszázs, nem kell aggódnod. Én amikor az osztálytárasaim közül szégyenlős csajt masszíroztam különösen odafigyeltem, hogy csak ott takarjam ki ahol feltétlen muszáj a többi részen le volt takarva. F.
2023. aug. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
mitől félsz, hogy meglátja a rettenetes 5 centist?
2023. aug. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérj félhomályt, komolyan, és előtte egy pálinka.

Gondolom fiú vagy.

2023. aug. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
L 40. Milyen masszázs lenne jó kezdésnek ?
2023. aug. 17. 12:43
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Arc.
2023. aug. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Lányhoz menj,nem kel,meztelenre vetkőzni,bugyi marad.Attól függ,hogy mit szeretnél,gondolom nem gyógymasszásra hanem erotikusra.
2023. aug. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez szexuális jellegű masszázs lenne, vagy miért szexuális kategória az egyértelműen pszichológiai témakör kérdése, mivel a kérdező tele van gátlásokkal?
2023. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Miből fakad a szégyenlősséged? A külsődet nem tartod megfelelőnek, vagy valami egyéb eredetű gátlás lehet? Amúgy bármilyen masszázsra is szeretnél menni, kár szégyenlősködnöd, mert hidd el, a masszőrök már mindenféle embert láttak, és nem is nagyon érdekli őket, hogy ki vagy, és milyen, csak fizesd ki a szolgáltatást. Ja, és valóban, azt is tényleg leírhatnád, hogy konkrétan milyen jellegű masszázst szeretnél, ha már ebben a kategóriában tetted fel a kérdést...
2023. szept. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!