Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a jobb hajvasaló:Reming...

Melyik a jobb hajvasaló:Remington, Babyliss vagy Belissima Imetec?

Figyelt kérdés

Hajvasalót szeretnék venni,és nagyon fontos,hogy jó fajta,nagy teljesítményű legyen,mert dús,szálkás,göndör hajam van.Mindenképp állítható hőfokos legyen,és hetente kb.kétszer-háromszor használnám.Köszönöm a válaszokat:)

És ne legyen drágább 10 000Ft-nál:)


2010. okt. 15. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1.R E M I N G T O N

2.Imetec Bellissima

3.Babyliss

2010. okt. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Remington a legjobb. Nekem is az van már több éve és nagyon jó minden téren.
2010. okt. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem Belissima van, 12ezer volt, mikor 1 éve vettem.. Kivasalom vele a hajam, és 15 perc múlva vasalhatom megint =// nemtudom, hogy a hajvasló rossz-e vagy a hajam =/

előtte Babyliss volt asszem, ami a 2. használat után tönkrement...

2010. okt. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Én is leginkább a Remingtonra hajlok:)

2010. okt. 16. 09:39
 5/12 anonim ***** válasza:
remington:)
2010. okt. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
babyliss nagyon fos. de remington jó, csak haszálj hővédőt, mert sokkal jobb és tartósabb lesz a hatás. pusz
2010. okt. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köcce:)
2010. okt. 16. 10:48
 8/12 anonim ***** válasza:

Babyliss a legjobb, 10 éve (amikor még csak az volt) elkezdtem vasalni a hajam azóta csak azt használom és nagyon jó pedig iszonyú göndör és sok hajam van de nem kell minden nap vasalnom kibírja következő mosásig.:)

(Bellissima és Remington hajegyenesítőt nem próbáltam de remington hajsütővasat igen és az sz@r volt.:S)

20/L

2010. okt. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nővéremnek Babyliss hajvasalója van(pontosabban ilyen cserélhető fejes [link] ),és a hajvasaló nagyon szar...semmit nem egyenesít a hajamon,észre sem lehet venni utána,hogy kivasaltam...ezért nem kimondottan tudok bízni a Babyliss hajvasalókban:S

14/L

2010. okt. 16. 13:12
 10/12 A kérdező kommentje:
A linkben arra a cserélhető fejesre gondolok,ami a képeken a második sor jobb szélén van(lila-fehér)
2010. okt. 16. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!