Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Manikűr-pedikűr otthon, ti...

Manikűr-pedikűr otthon, ti mit, milyen "gépet" használtok hozzá, főként ugye bőrre, mint pl. sarkak, ujjak szélei?

Figyelt kérdés

Nem durva a sarkam, nincs kifejezetten repedés rajta stb., de azért egy idő után látszik a felesleges bőr.

Szintúgy az ujjak, lábujjak (itt inkább a nagyon) körömszéli bőr részén zavaró már néha.


Ti mivel ápoljátok otthon ezeket a részeket? Ollóval már néha olyan rossz vagdosni ezeket, így jó lenne valami kis gépezetre beruháznom, ami megegyszerűsíti ezek rendben tartását.



2023. aug. 23. 07:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést, még a habköves kínlódást kifelejtettem. Nem rosszaz se, de valljuk be nem a legjobb...
2023. aug. 23. 07:10
 2/3 anonim ***** válasza:

A DM a barátod. Kb 8-10 ezerért kapsz elemes, vagy akkus bőrreszelőgépet.


[link]

2023. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de kíváncsi lennék arra is, hogy a valóságban melyik használ. Pla schollosról jót kb nem is olvastam, ezért lettem volna kíváncsi ki mit ajánl ami neki bevált
2023. aug. 28. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!