Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik parfümöt lehet érezni...

Melyik parfümöt lehet érezni akár egész nap?

Figyelt kérdés

Olyan parfümöt akarok, ami egész nap érződik, amit más is érez, ami sávban jön mögöttem amerre megyek, egyszerűen rajtam semmi nem érződik sokáig. Mit javasolnátok, melyik lenne a legjobb parfüm?

Eddig ilyeneket használok, hogy Angel Nova vagy Alien a Muglertől, Carolina Herrera Good Girl, most vettem egy Armafot...melyik parfüm lenne a legjobb? Nem baj ha erős, tömény parfüm, én csak azt akarom, hogy ha megyek valahova, tudják ott vagyok : D


2023. aug. 25. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

De az nem lehet, hogy az orrod horrászokik? Az ember hozzászokik a saját illatához, ezért van, hogy nem is érzed pl az otthonod illatát, csak ha hosszú távollét után jössz haza.



Én egész este érzem a páromon a Good Girlt.

2023. aug. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos az önbizalmad ettől nem fog megjönni. Ezek a parfümök, amiket írtál mind egytől-egyik csíkhúzós, intenzív, fűszeres illatok. Érzik mások, hidd el. A fejedben van valami gond.

Illetve az orrod egy idő után blokkolja az illatot, tehát te nem fogod érezni.

Te nem az illatodat nem találod, hanem saját magadat.

2023. aug. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Zara parfümök tartósak valóban és nem drágábbak mint egy sima drogerias parfüm.
2023. aug. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!