Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Emellé szükséges még valami...

Emellé szükséges még valami az esti rutinomba?

Figyelt kérdés

És ha igen, akkor előtte vagy utána? Másnap reggel mindenképp kell a fényvédő? Tudom, az mindig ajánlott, de úgy mégis...


[link]


2023. aug. 30. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

kell, pláne ha hámlasztasz!!!!

ez után hidratáló

2023. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

Úgy érted, hogy ez az egy termék lenne összesen az esti rutinod?


Igazából ezt ne használd, helyette lemosó, tonik, hidratáló, reggel fényvédő (minden egyes nap!) és heti egyszer enzimes peeling. A tonik természetesen nem alkoholos, a krém pedig bőrtípusnak (és/vagy problémának) megfelelő, több és magas hatóanyagtartalmú legyen. Így semmi szükséged nem lesz milliónyi szérumra.

2023. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
használhatja ezt is😃 csak kell előtte egy kialakult rutin, a tonik pl teljesen hanyagolható, és az enzimes peeling sem szükségszerű, mikor ő a fent említett hámlasztót szeretné használni
2023. aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidratáló mindig kellene esténként, fényvédő pedig amúgy is kell, emellett meg főleg. Nincs értelme pénzt kiadni arcápolási termékekre, ha az olyan alap dolgokra, mint a fényvédelemre nem fordítasz figyelmet.
2023. aug. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hidratáló krémet használok reggel este, fényvédőt bevallom, néha elfelejtem, de hámlasztás mellett jobban oda fogok figyelni. Heti 1x-2x szeretném eleinte és akkor ezután jöhet egy jó kis hidratáló, ha jól értelmeztem. Köszönöm szépen a válaszokat, ment a zöld!
2023. aug. 30. 15:55
 6/10 A kérdező kommentje:
Annyit szeretnék még kérdezni, hogy heti "párszor" szoktam felvinni C vitamin szérumot is, ha elkezdek hámlasztani, a kettő nem "üti" egymást igaz? Különböző napokon alkalmaznám.
2023. aug. 30. 17:37
 7/10 anonim ***** válasza:

C-vitamin reggel ajánlott, erősíti a fényvédőt, a hámlasztó pedig este

mivel nem egy rutinban vannak így nem ütik egymást

hidratáló reggel pedig nem muszáj, csak ha szükségesnek érzed, viszont hámlasztás alatt nagyon!! fontos a fényvédő, nem felejtheted el, és újra is kell kenni napközben

ezt a hámlasztót milyen okból használnád?

2023. szept. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a hasznos választ! Sajnos tinikoromban meggondolatlan voltam és sokat napoztam, szoliztam, ami látszik a bőrömön, napfoltos lett, úgy olvastam segíthet halványítani, valamint az "öregség" első jelei miatt...
2023. szept. 4. 16:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Folthalványításra inkább C-vitamin szérumot (amelyiket bírja a bőröd) és niacinamidot használj inkább, de a legjobb lenne elmenni kozmetikushoz hámlasztó kezelésre. Az otthoni savazást én sem ajánlom.
2023. szept. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
öregedés ellen pedig retinol is jó lehet
2023. szept. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!