Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kopaszodás ellen mi az ami...

Kopaszodás ellen mi az ami hatásos?

Figyelt kérdés
Most vettem észre hogy a fejem búbja a forgónál már bizony nincs hajam.. :-(
2023. aug. 31. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Alpecin.. Tolják ezerrel.
2023. aug. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmi. Ha letezne csodaszer, mar tele lenne vele minden letezo ujsag, weboldal, es valamelyik gyogyszergyar mar gennyesre kereste volna magat.


A ferfias tipusu kopaszodasnak hormonalis okai vannak, genetikai alapu es semmifele gyogyszer, kence, pacsmag nem hasznal ellene. Lassitani lehet pl. az emlitett koffeintartalmu szerekkel, de amint abbahagyja a paciens a kezelest, azonnal ujrakezdodik a hajhullas.


[link]

2023. aug. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Van hatásos módszer (nem is 1)!


Én is kopaszodtam. Alpecin koffeinsamponnal kezdtem, ami nem volt hatásos.

Aztán váltottam minoxidilre, ami szintén a vérkeringést javítja, csak éppen hatásos is. 4 hónap alatt visszanőtt a hajam.

Annyit tudni kell, hogy folyamatosan használni kell. Ha abbahagyod, akkor kihullik a visszanőtt haj.

Természetesen a teljesen elhalt hajhagymákat nem tudja feléleszteni, ezért jó ha a kezdeti stádiumban elkezded kenegetni a fejed vele.


A másik módszernél gyógyszert kell szedni. Valami f betűs. Körülményes beszerezni, illetve ennek már libidócsökkentő hatása is lehet.

Ezt szokták minoxidillel kombinálni. A 2 együtt elég ütős. Viszont ha választani kell, hogy vagy kopasz leszek, és cserébe dugok... vagy lesz hajam, cserébe nem áll fel a cerka, akkor egyértelmű a döntés.

2023. aug. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem eleve nem áll fel... szóval így egyszerűbb a döntés. :-(
2023. szept. 1. 09:03
 5/6 anonim ***** válasza:
A borotva. Ennyi.
2023. szept. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
10%

Nincs a férfias kopaszodásnak jelenleg ellenszere. Akármennyi pénzt el lehet szórni kencékre, meg hajbeültetésre, de a vége a borotva lesz.

Ha nehezedre esik, ajánlom a "Baldcafe" youtube csatornát erő merítésnek, ahol egyenesen kivirúlnak a férfiak amikor megszabadulnak a maradék hajuktól.

2023. okt. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!