Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Manapság egyre több...

Csajok! Manapság egyre több férfin látom, hogy borotvált a lába. Nektek ez bejön?

Figyelt kérdés

2023. aug. 31. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

Nekem bejön, párom is borotválja a lábát (is). :)

Illetve a baráti társaságban még hárman borotválják rajta kívül.


35N

2023. aug. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Én nem látok ilyet a környezetemben. Nekem elég fura és díszbu.is lenne, nem örülnék ha a párom ilyesmire vetemedne. 33N
2023. aug. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Undorítónak találom. Egy férfinak legyen férfias, szőrös lába. Mondjuk aki borotválja, annak nyilván nem a női vélemények lesznek relevánsak.
2023. aug. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Látok ilyet a terembe

A tizenéveseknél gyakori

Szerencsére mi huszonévesek normálisak vagyunk még és elég a hónaljmeg a fanszőrborotválás

2023. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen lényegtelen,ahogy neki jó.
2023. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Egy férfi szerintem az arcát és a fejét kell hogy borotválja, és semmi mást magán.
2023. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem. A ferfi legyen ferfi....es a szoros lab is hozza tartozik.

N/ 33

2023. aug. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokat járunk strandra,Balcsira,fürdőhelyekre. Aki figyeli,láthatja,hogy a férfiaknál is kezd elterjedni a szőrtelenítés.A felsőtestét nagyon sok férfi szőrteleníti,vagy kicsire trimmeli a szőrt,a hónalját szinte mindenki.Látni csupasz lábú férfiakat is,nyilván nem tudom kié gyárilag csupasz és ki szedi le,viszont láttam már akinek egyértelmű volt,hogy borotválja,mert kezdett kinőni.
2023. szept. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
39%
Engem nagyon taszít ha egy férfi borotválja a lábát. A mellkast és fanszörzetet, max trimmelniük kéne. A teljesen borotvált test nagyon férfiatlan.
2023. szept. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!