Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az epilátor milyen? Melyik...

Az epilátor milyen? Melyik fajta epilátort ajánlod? Braun vagy Philips?

Figyelt kérdés
16/L

2023. aug. 31. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre fájni fog, ha nem vagy hozzászokva. Kitépi a szőrt, így tartósabb a hatása, mint a borotváé, ami csak levágja a szálakat. Ha erős a szőrzeted, kipattoghat a bőröd utána, ezt elkerülendő érdemes pl. higított teafa olajjal átkenned a bőröd.
2023. aug. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt lemaradt, hogy nekem a sima legegyszerűbb, legolcsóbb epilátor vált be a philips-től, pedig kipróbáltam extrábbakat is, de nem éri meg. Régi morotos vagyok már a témában.
2023. aug. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Braun és a Philips márka is rendben van. Nekem az előző epilátorom egy akkor a piacon levők közül a legolcsóbb Philips volt, kb. 7 év után cseréltem le, mert a kábele megtörtént. Most Braun epilátorom van, és szintén a legolcsóbb modell. Braun epilátorral a családban több tapasztalat is van. Jók, elég tartósak, még az olcsó, legegyszerűbb modellek is.
2023. aug. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok. Elírtam, a kábele *megtört.
2023. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem braun van, ami akkor a legolcsóbb volt. Teljesen jó.


Szintén kell várni a szorszalra hogy megnojon annyira hogy ki tudja tepni. Az elso 3-5 alkalommal nagyon fog fajni. Ezen enyhithetsz ha vizben jol felaztatod a borod es akkor megpuhulnak a szálak és a bőr is, könnyebben kijon. A masik segitseg hogy folyamatosan a masik kezeddel feszítsd ki azt a borteruletet ahol epp epilalsz. Sokkal sokkal konnebb es gyorsabb lesz ugy.


Amugy szerintem jo megoldas. Ha rendszeresen epilalsz, jovo nyarra mar a fajdalom is teljesen okes lesz, konnyen elviselheto. Es meg fog ritkulni annyira a szorod hogy az epp visszanovesben levo szorszalak is puhak, picik es kevesebb lesz.


Szoval en nagyon tudom ajanlani. Nekem az valt be. Hatrany a fajdalom es hogy varni kell de utana sokaig jo es ritkul is a szor. Raadasul egyedul is bizzonsaggal vegezheto, es sokkal nehezebb elszurni mint pl a gyantát

2023. szept. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat végül egy Braun epilátort választottam.
2023. szept. 2. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!