Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudok kezdeni felvált,háml...

Mit tudok kezdeni felvált,hámló bőrrel?

Figyelt kérdés
A problemám az, hogy elmentem nyaralni, durván meleg volt és szinte egész nap cipőben járkáltam. Izzadt a talpam. De ami igazán betett, hogy egy rossz szállás lett foglalva, nem volt légkondi, icipici fürdő volt és akárhogy zuhanyoztam ömlött ki a víz a zárt zuhanyzóból szóval mire végeztem kint vizes lett a talpam jobban mondva vizes maradt, plusz a hőség miatt már azonnal elkezdtem izzadni megint. A szállás többi részén nem volt tiszta a föld és így a fürdőajtóban féllábazva törölköztem és húztam is fel zoknit és cipőt megint. De hiába törölköztem azért nem lett 100% igazán száraz. Azonnal ott kellett volna hagynom de 3 éjszakát maradtam ott és aztán kerestem másikat. A következő szállás jó volt de hiába, ez a 3 nap plusz a maradék napokon az izzadás betett a talpamnak és most nagy bőrdarabokban jön le a talppárnáimon és a nagylábujjamon a bőr. De látszik, hogy nem fog lejönni hanem csak felvált egyes helyeken és úgy maradt. Mit csináljak vele mert bőrgyógyászhoz bejutni rengeteg idő és szeretnék gyors megoldást. Nem voltam még gombás, de szerintem ez nem az. Remélem valaki tud segíteni!

2023. szept. 1. 07:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Canesten krém.

Nappal vékonyan, éjszaka vastagon és húzz rá zoknit hogy ne kenje össze az ágyneműt.

2023. szept. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már csak a kisolló segít. Mindent vágj le, ameddig levált a bőr, nincs mese
2023. szept. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!