Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha elmegyek klasszikus férfi...

Ha elmegyek klasszikus férfi hajvágásra modellnek, akkor le kell hogy oldalt vágják a hajam?

Figyelt kérdés
És még annyit hogy a 8 cm a fejtetőn a minimum de meg lehet csinálin hosszabból is, vagy le kell vágni? Az én hajam olyan 10 centi körül van és megkértek hogy legyek modell, de én meg szeretném megnöveszteni.
2010. okt. 16. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vágják túl rövidre,ennek épp az a lányege,hogy klasszikus.Várj keresek neked egy képet...
2010. okt. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

Szóval így néz ki,ez be van már szárítva és fésülve.

Hátul mondjuk mindenképp fel kell stuccolni,hogy legyen átmenet,ott rövidebb lesz mint felül

2010. okt. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Oldalt, meg tarkónál 0ból fog indulni, szóval le kell ott vágni.
2010. okt. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0ából éppenségel nem mert tilos akár géppet akár borotvát használni a kereteknél(0ásra)
2010. okt. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
-p
2010. okt. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez gáz. Pláne hogy ez én hajvonalam nem ilyen struktúrált. Na mindegy. Egyenlőre még csak szárításra kellek, aztán majd mondom hogy én nem akarok ilyen hajat. A vizsgáig csak talál már valakit.
2010. okt. 16. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!