Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Összekevertem két hajfestéket...

Összekevertem két hajfestéket és most fura a fér fejem, mikor forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Volt ilyen valakivel? Összekevertem két színt, az egyik túl világos, a másik túl sötét volt, és nem találtam normálisat. Remekül sikerült, a hajamnak jó színe van, de a fél fejem, ahova előbb kentem fel a festéket, furcsán zsibbad. Kb 10 percet volt rajtam a cucc, és most kezdek beijedni, bár még csak negyedórája tart a furcsa érzés. Nem fáj, nem vészes, csak kicsit bizsereg.. nem semleges, mint amilyen szokott.


Nyilván ha súlyosabb lesz dokihoz fordulok, vagy ha órák után nem múlik, de valakivel volt már ilyen?


2023. szept. 3. 11:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyi még plusz infónak, hogy az egyik ilyen habzó hajfesték, a másik meg normál, tehát nem azonos állagúak voltak, se nem azonos márka, de mikor összekevertem egynemű massza lett.
2023. szept. 3. 11:48
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen festékeket kevertél össze? Nem az a lényeg, hogy habzik vagy sem, hanem a pontos márkanevek!

Egyébként lehet belöle igen komoly gond is, mert a különbözö vegyszerek reagálnak egymással, és ha ezt a fejeden teszik, akkor az egyáltalán nem biztos, hogy úgy teszik, ahogy kellene!

2023. szept. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt ezzel


[link]


A hajamnak csodás színe van, de még mindig nem oké valami.

2023. szept. 3. 12:06
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és a fahéjból csak keveset raktam a másikba, harmadát vagy felét.
2023. szept. 3. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!