Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meddig tart ki a szőrtelenítő...

Meddig tart ki a szőrtelenítő krém? Fél tubussal a lábamra kentem, egy óra alatt kb semmit se vitt le. Ez normális? Veet.

Figyelt kérdés
2023. szept. 3. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vagy romlott (régi) volt a krém, vagy valamit rosszul csináltál.

10-15 perc alatt a börödet is szétmarja, nem egy óra alatt!

2023. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Veet nekem nagyjából semmit sem ért, pedig nincs erős szörzetem. Most Eveline krémet vettem, kb 6-7 perc alatt leszedi, Rossmann sajátmárkásnak kellett 12-15 perc
2023. szept. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Borotvával hamarabb megvagy.
2023. szept. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Nekem szépen lejön mindenhonnan,pedig kifejezetten erős szőröm van.Láb,comb,kar,has, teljesen jó.Mondjuk alapból én sem ezt használom,mert macerásabb mint mondjuk borotválni,de most kaptam és hát elhasználom,de semmi gond nincs vele.
2023. szept. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Valamit elrontottal. 1 orat tilos rajtahagyni mert marja a bort. Teljesen befedte a szorszalat a krem? Nem lehet hogy csak vekonyan kented mint evy testapolot? Ugy nem er semmit
2023. szept. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Most... a szőrtelenítő krém ugyanaz, mint a borotva. Csak a borotva fizikailag szedi le a szőrt, a krém kémiailag. Nem tartósabb, nem szedi tövestől, ugyanaz. Csak a krém büdös, irritálja a bőrt, több ideig tart, míg hat, és kenheted újra, ha valahol ottmaradt a szőr.
2023. szept. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Kizárt dolog, hogy egy órán keresztül fent volt a bőrödön, mert ahogy előttem is írták, lemarta volna teljesen és most a bőrgyógyászaton ülnél. Pont emiatt inkább hanyagold, ha nem bírod a fájdalmat akkor használj inkább borotvát.
2023. szept. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mii?

Én is veet krémet használok, egy tubus (a két lábamra) kb két használatra elég, és 6 percig szoktam rajtahagyni. Nekem nagyon szépen leszedi.

2023. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!