Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hamvasitó sampon barna vöröses...

Hamvasitó sampon barna vöröses hajra? Használ valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok használtam a nyár folyamán egy szőkítő sprayt a dmben vásároltam.(butaság volt ne csináljátok utánam)

Alapjában szőkésbarna hamvas hajszínem van viszont a termék miatt elég vöröses arany árnyalata lett.

Mit gondoltok érdemes lenne hamvasitó sampont használnom vagy ilyen esetben mit tehetnék?



2023. szept. 6. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ér rá semmit. Milyen színt szeretnél? Ha képet is csatolsz a hajadrol akkor tudok segíteni.
2023. szept. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hamvasító folyadék amit -fodrászkellékesnél lehet kapni- az nálam működött.
2023. szept. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha kék pigmentekkel dolgozik, akkor van rá esély, hogy tompítja a vöröses árnyalatot, viszont a nem befogott részeket meg átszínezheti túl hamvasra. Ha lila pigmentes, akkor nem fog nagyon csinálni semmit. Viszont ez rövid távú megoldás, én lehet vennék egy hamvas árnyalatú festéket (.1 szokott lenni általában), ami közel áll a saját hajamhoz, és azzal próbálkoznék. Vagy fodrász.
2023. szept. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!