Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon durva narancsbőrrel...

Nagyon durva narancsbőrrel mit lehetne kezdeni?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok,.vékony. 4-5 éve kezdett narancsbőrösödni a combom. Akkor minden krémet stb. megvettem rá. Most láttam, hogy már göröngyös is lett és messziről is látszik. Nyáron alakulhatott ki. Elkezdtem újra sokat sétálni, futni..
2023. szept. 6. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Jo etkezes segit rajta es a sport.
2023. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
Porrá őrölt kobranyelv.
2023. szept. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
Milyen az étrended?
2023. szept. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sok cukros üdítőt ittam anyáron...
2023. szept. 7. 00:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Innentől kezdve felejtsd el a cukros üdítőket, mérsékeld a húsfogyasztást és az ételnek, italnak nem nevezhető vackokat.

Nem értem, hogy az 1. válasz miért lett ennyire lepontozva, de igaza van.

Próbáld még ki a hideg-meleg vizes váltott zuhanyt is.

2023. szept. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A megfelelő cukor és adalékmentes étrend segít. Tehát magadnak fozni, kekszeket csokit uditot kiiktatni, cukormenteset is
2023. szept. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj el testkezelésre. Ott megmondják hány alkalom szükséges és mit tegyél, hogy fenn tudd tartani az eredményt.
2023. szept. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!