Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezzel is lehet rozmaring...

Ezzel is lehet rozmaring vizet csinálni?

Figyelt kérdés
Szóval eddig még nem találtam semelyik boltban rozmaring növényt, de találtam itthon ilyen Lucullus márkájú morzsolt rozmaringot. Olyan tasakban van mint a fűszerek, szerintetek ezt is kifőzhetem, vagy inkább szerezzek be rendes cserepes növényt? Ti esetleg használtátok már ezt? Nem az egész hajamra szeretném fújni, hanem a hajvonalam egy részére csak

2023. szept. 13. 15:37
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
5 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A szárított rozmaringban sokkal inkább vab hatóanyag, mint az itt-ott kapható, napos sosem látott növényekben.

De nem kifözni kellene, hanem hosszabb ideig áztatni, hogy a hatóanyagok ne bomoljanak le hö hatására.

2023. szept. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, akkor kipróbálom😊
2023. szept. 13. 17:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó a szárított is.viszont jól le kell szűrni.en a morzsoltat eleve filterbe rakom,mert több flakont eldugult tőle.
2023. szept. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!