Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullámosítás dauervízzel?

Hajhullámosítás dauervízzel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most tartok 1 éves hajnövesztést, ami ha megvan akkor szeretném hullámosítani a hajam úgy, hogy az megtartsa a formáját. Jelenleg egyenes vörös hajam van, és azt hallottam, hogy dauervízzel lehet hullámosítani a hajat (ahogy göndöríteni is). Viszont olyat hallottam, hogy dauervízt felejtsem el, mert ha sz@rul pakolják fel, akkor kiégeti a fejbőrt, kopaszon marad aztán ültethetek hajat. Mennyire veszélyes művelet ez? Vagy valaki tud mondani erről tapasztalatot, aki göndörített pl. hajat, mert ugye az gyakori a göndörítés dauervízzel. Nagyon szeretnék hullámos hajat ha vállig hosszúra megnő.

Kb ilyenre szeretném: [link]


Várom a válaszokat! :)

24F



2023. szept. 17. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy fodrász barátnőm csinálta. A hajam köszöni szépen jól van. A fejbőröm szintúgy. 30-35 éve nagyon sok nő járt daueroltatni, köztük anyukám és nagymamám is. Nem volt gyér hajuk nekik sem tőle és azóta már a hajkozmetikumok is fejlődtek. Igaz, hogy egy kontár aki kb levelezőn végezte a fodrászképzőt, el tudja rontani, de a legtöbb fodrász gond nélkül megcsinálja.
2023. szept. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fodrászok ezért tanulják ki a szakmát hogy normálisan meg tudjanak csinálni ilyen műveleteket.

"kiégeti a fejbőrt, kopaszon marad aztán ültethetek hajat"

Nem kell minden baromságot elhinni. Ez max akkor fordulhat elő ha nem őblítik ki megfelelően a dauervizet, tehát marad még a fejbőrőn és úgy rakják rá a fixálót. De szerintem egyik fodrász sem olyan szerencsétlen hogy ne tudná ezt probléma mentesen véghez vinni.

2023. szept. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!