Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Asszimetrikusan nő elöl a...

Asszimetrikusan nő elöl a hajam, milyen frizura illene ehhez?

Figyelt kérdés

A választékom oldalt van, és amelyik oldalon több a haj, ott normális, dús hajam van az arcom közelében, viszont a másik oldalon csak babahaj nő és jóval kevesebb is.

Sokáig nem volt frufrum, de egyik oldalon akkor sem tudott a haj együtt nőni a többi résszel, ott mindig ilyen kis pihés marad és max ujjnyi hosszú. Nyáron úgy döntöttem, hogy szeretnék frufrut, szerintem jól is állna, de a hajam az első részen nagyon asszimetrikus. Van valami ötletetek erre?



2023. szept. 22. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
A kopaszság megoldaná a problémát
2023. szept. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne legyen oldalt a választékod, ha ennyire nem áll jól.
2023. szept. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi... Azért nem középen van, mert az áll a legkevésbé jól.
2023. szept. 22. 14:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem írtad hogy lány vagy-e. De szerintem irtó vagány az asszimmetrikus bob fazon.
2023. szept. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám, menj el egy *jó* fodrászhoz, aki tanácsot tud adni - és te meg tudsz benne bízni, hogy elfogadd.

Ha ennyire kevés a hajad, akkor tényleg a középen választék lenne jó, nem sértésnek írtam, hanem valódi tanácsnak. Sőt, a középső választékot is lehetne frufruval kombinálni, az megint egy teljesen másféle kinézet.

Esetleg ha nem csak látszólag kevesebb a hajad egyik oldalt, akkor próbálj a másik, dús oldalon oldalválasztékot - nagyon fura lesz először, de megszokható.


Nyilván ezek látatlanban csak tippek, de egy hozzáértő fodrász meg tudná mondani azt is, hogy figyi, a te hajad kevés lenne ehhez vagy ahhoz.

Egyébként az oldalválasztékhoz simán szoktak csinálni féloldalas frufrut is, vagy akár van az a függönyfrufrus fazon, amihez ki lehetne használni a sok babahajadat akár. De ehhez mind fodrász kell, aki látja és érti is.

2023. szept. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A választéknál nagyobb terhelést kap és kitépődik. Tedd át a másik oldalra hogy újra erőre kapjon
2023. szept. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!