Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 50 vagy 60cm-es csatos póthajb...

50 vagy 60cm-es csatos póthajból hány grammot lenne érdemes rendelni?

Figyelt kérdés

A saját hajam elég vékonyszálú és közepesen dús.

Az oldalon ahol néztem lehet 120,160,200 és 220 gramm csatos póthajat is rendelni.(Még nem volt póthajam így annyira nem értek hozzá sajnos).

Eddig úgy gondoltam hogy ilyen 120 körül biztos elég lenne, de nézegettem videókat ahol lányok 50cm-es és 200gramm hajakat raknak fel maguknak és az se tűnt olyan durván soknak.(Olyanokat kerestem akiknek hasonló mennyiségű a saját hajuk mint az enyém.)

Szóval most elbizonytalanodtam.Szerintetek melyik lenne a megfelelő mennyiség ehhez az 50-60cm hosszhoz hogy szépen és természetesen mutasson?



2023. szept. 22. 21:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!