Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszín illik hozzám(a...

Milyen hajszín illik hozzám(a többi lent)?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni,hogy milyen hajszín illik hozzám.Szürkéskék szemem van(nem világos hanem inkább sötétebb fajta) sok képet láttam meg sokan is írták,hogy a kék szemhez a fekete haj nagyon jól áll.De nem tudom!Most szőkés-barnás a hajam és nem tudom eldönteni,hogy hagyjam-e így vagy sötétítsem.Szerintetek?

#haj #hajszín #fekete haj #kék szem #Milyen haj illik hozzám
2023. szept. 24. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Szia

Esteleg ha privátban mutatnál magadról egy képet pontosabb választ tudnék adni.

2023. szept. 25. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így nehéz.

De ha màr maszkban is mutatnál egy képet magadról (ha nem szeretnéd az arcod elküldeni) úgy tudnék tanácsot adni. :)

2023. szept. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt csak és kizárólag jó fényviszonyok mellett készített kép alapján lehet megmondani, akkor sem egyszerű.
2023. szept. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy vélem, hogy ilyet csak kép alapján lehet megmondani.
márc. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!