Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan érhetem el ezt a hajszínt?

Hogyan érhetem el ezt a hajszínt?

Figyelt kérdés

Màr a sokadik, amivel próbálkozok, de soha nem sikerül ilyenre.


Ez a sajátom:

[link]


És ezt szeretném:

[link]



2023. szept. 26. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz a teljesen fehér szín és egy profi fodrásznak sem sikerül gyakran elsőre. Otthon pedig még körülményesebb.

Előbb mindenképpen le kell teljesen szívatni a saját hajszínedet, szőkítővel. Az utána kapott sárgás tónusnak az oka a saját hajadnak az anyaga. Azt kell kompenzálni vagy erős pigmenttel (festék), vagy hamvasító színezővel (kék, lila, pink, szürkés). Ez utóbbi nem tartós és érdemes venni valamilyen "sárgásodás gátló" készítményt, amikből van sampon, pakolás/maszk, hab, stb. melyekkel fenntarthatod a hamvas tónust.

Ami nekem bevált, az egy alapos előszőkítés után a Müllerben kapható got2b EDELMETALL Vegan tartós hajfesték sorozatából az ezüst és gyöngy tónusok. Azért az ottani, mert az a német piacra is gyártott jobb minőség.

2023. szept. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először ki kell szokiteni, majd árnyalni kb platina szőkére és utána mehet rá a kívánt szín. Ha nincs benne jártasságod, akkor inkább neki se kezdj.
2023. szept. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Linkeltem képet a sajátomról, nem tudom, ezt hova szőkítsem még.

Ma festettem a 2.képen linkelt festékkel, ilyen lett egyébként.


[link]


De a Mülleres cuccot még megpróbálom.

2023. szept. 26. 15:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem túl jó a kép minősége, inkább vilagosabbnak tűnik mint a dobozon az ígért szín.

Lehet egyél sötétebb árnyalatot kellene rákenni. Hamvasito samponnal és balzsammal ne spórolj, de vigyázz mert ha "bekapja" a hajad kékes fehér lesz tőle.

2023. szept. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!