Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb ezek közül a...

Melyik a legjobb ezek közül a korpásodás ellen meg a zsirosodás ellen?

Figyelt kérdés
A Head n Shoulders vagy a naturland kénes sampon a jobb?

2023. szept. 27. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Először a korpásodás okára kellene rájönni, utána lehet kezelni megfelelő samponnal
2023. szept. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Head & shoulders kisebesítette a fejbőrömet. :/ Habár ez évekkel ezelőtt volt, de akkor annyira szétcseszte a bőrömet, hogy azóta még csak az újravétel gondolata sem jutott eszembe. Pedig előtte volt hogy tőlük vettem sampont, és akkor nem volt semmi baj, de aztán később egy idő után újra vettem tőlük sampont, és szörnyű volt. Amúgy nekem a Schauma fekete flakonos, korpásodás elleni samponja vált be, illetve a Bojtorján 2in1 samponja. Korpásodás ellen kiválóak, de a zsírosodáson a legtöbb sampon sajnos nem segít.
2023. szept. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amikor nekem nagyon korpásodott a hajam, ezek segítettek:

Langyos (semmiképpen nem forró) vízzel mosom a hajam.

Hajmosás előtt átdörzsölöm a fejbőröm a hajkefével (ettől fellazul a korpa és könnyebb kimosni).

Balea med sensitiv sampont használok (kíméletes, nem szárítja ki a fejbőrt).

kétszer samponozok, a másodiknál pár csepp rozmaringolajat keverek a kinyomott samponba.

Kondícionálót kb csak az állam vonalától lefele kenek a hajamra.


Ha viszont gomba okozza a korpásodást akkor érdemes lenne tartanod egy nizoral kúrát (patikában vény nélkül kapható gombaölő sampon)

2023. szept. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a kremmania.hu-n az értekeléseket
2023. szept. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én több mint egy évig voltam korpás a head&shoulders rontott rajta. És a balea men korpásodás elleni samponját ajánlom, és mellé azokat a terméket (sampon, balzsam) amit szoktál és kb 4 hajmosás után kevesebb korpa lesz. De az elején picit korpásabb leszel, mert amik korpák alapból jönnének azokat lazítja fel
2023. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A naturland kénes sampon nagyon jó

Nekem lassabban is zsírosodik tőle a haj

Heti 2-3 hajmosás vele es csodát tesz

2023. szept. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!