Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszúkás orrhoz, és archoz,...

Hosszúkás orrhoz, és archoz, magas homlokhoz milyen frizura állna jól? Vállig érő, vagy inkább a hosszú? Frufrum van.

Figyelt kérdés

2023. szept. 27. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a fél vagy oldalt frufru. A teljes frufru túl durva és kihangsúlyozza az orrot és az arc hosszúságát.

Hosszúság inkább a haj típusától függ. Ha nagyon vékony szálú és kevés, akkor inkább vállig vagy váll alá. A teljesen hosszú nem olyan szép.

Hogy az arc körül milyen, hogyan van levágva, az változtatható bármilyen hosszúságnál.

2023. szept. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek elsővel nagyjából.

Nekem hosszúkásabb az arcom, csak az orrom pici mellé. Mell alá érő hajam van, de nekem dús, sok, ezért furán nézne ki röviden. Az oldal frufru picit nyújthatja az arcot jobban, de a teli frufru se a legjobb, mert túl markáns.

Nekem ilyen “szellős” egészen áttetsző, vékony frufrum van, és ez nagyon bejött a hosszú hajjal. (:

2023. szept. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
A hosszú haj tovább nyújthatja az összképet, főleg ha egyenes, vál felettit választanék.
2023. okt. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2023. okt. 3. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!