Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik, hogy az izzadásgátlót...

Létezik, hogy az izzadásgátlótól izzadtam?

Figyelt kérdés
Irodai munkát végzek és télen-nyáron (légkondis-fűtött irodában) folyamatosan izzadtam, még akkor is ha fáztam. Ez így volt már középiskolás korom óta. Pár napja elhagytam az izzadásgátló használatát és gyakorlatilag megszűnt az izzadás...
2023. okt. 4. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Más oka lehet. Az izzadás gátló annyit ér, hogy nem leszel büdös ha izzadni kezdesz.
2023. okt. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha csak a hónaljadon használod, akkor máshonnan fogsz izzadni, a hátát, mellkasát stb meg gondolom senki sem szokta nagyon bekenni vele. Kell is az embernek izzadni ha meleg van, mert könnyen vezethet felmelegedéshez, rosszabb esetben ájuláshoz és rosszul léthez. A nagy trükk szerintem a melegben, ha az ember vékony, szellős ruhákat hord (pl len ingeket), vagy szimplán olyan színű ruhákat, amin nem látszik az izzadtság.
2023. okt. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Mint az arckrémek és hajbalzsamok. Rövid távon megnyugtatnak, hosszú távon meg függővé tesznek.
2023. okt. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3as..🤦🏻‍♀️ max a macskanőben való arckrém okoz függőséget 😂😂😂
2023. okt. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!