Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Norwood 3 hajskálától kezdve...

Norwood 3 hajskálától kezdve 21 évesen 30-40 és korra lehetséges hogy teljesen kopasz leszek?

Figyelt kérdés

#kopaszodás #Norwood #3 skála
2023. okt. 4. 17:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyelőre két oldalt vesztettem a hajmennyiségemből, elől hátul dús.
2023. okt. 4. 17:20
 2/2 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet privátba.


Sajnos igen, és nem elképzelhető, hanem borítékolható, hogy konkrétan kopasz leszel, és van egy rossz hírem, ha 21 évesen a skála 3. fokán vagy, mire 25 leszel már lehetséges, hogy tar kopasz leszel.

Tehát már most kezdj el gyűjteni hajbeultetesre.

A jó hír, hogy képben vagy, tehát tudod magadról, hogy kopaszodsz.

Ha 20-25 évesen én is megtettem volna a kellő lépéseket, hogy ne járjak így, akkor minden bizonnyal nem jártam volna így, hogy kb kopasz vagyok.


Teljes labor, kb 65 ezer Ft maganba.

Ha ott minden rendben, akkor jöhet a finasterid/dutasterid oldat, plusz minoxidil, plusz dermaroller, plusz vitaminok, plusz teljes étrend, életmód váltás.


Talán ezzel ki tudod tolni 30 éves korodig.


Viszont ha a családban volt már ilyen, akkor hagyd az egészet és inkább gyűjts hajbeultetesre, mert akkor genetikai úton egész egyszerűen ennyi szettet bírtak a hajhagymáid.


Egy hajbeultetes, kb 3-6 millió Ft.

Ezzel már eléggé jó eredményt lehet elérni.


De a lényeg, hogy te képben vagy és látod, hogy baj van, hogy valami nem oké.


Én úgy jártam, hogy 5 éve kopaszodom, februárban éjjel kimentem enni a konyhába, szelfizgettem, aztán láttam a hajamom valami fenyvisszaverodest, na akkor láttam, hogy a krva életbe, kopasz vagyok.



Ha vissza mehetnék az időben mindent MINDENT megtennék, hogy megállítsam, kihúzzam a kopaszodasom.


Tégy te is így, ne halaszd, ne bagatelizald el, kopasz leszel, szóval első ízben labor, ha ott oké, akkor a fent említett dolgok.



Vagy ha te igazi pro vagy, jöhet a nullás gép, vagy a borotva.

2023. okt. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!