Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Stressz okozta hajhullásra...

Stressz okozta hajhullásra tud bárki sampont?

Figyelt kérdés
Egyszer nagyon hullott a hajam még 13 évesen, egy idő után rájöttem, hogy a stressz az oka, egy ismerősömtől karácsonyra kaptam egy sampont aminek a hátulján az volt hogy a stressz okozta hajhullásra is jó, egy ilyen 1500 forintos sampon lehetett, semmi extra nem ritka fajta, de elfelejtettem melyik volt az, de az volt az egyetlen sampon ami elmulasztotta a hajhullásomat. Most màr 18 éves vagyok, ki gondolta volna hogy ennél is tudok stresszesebb lenni, szoval most is elkezdett hullani a hajam, de már már szinte krónikus kezd lenni, nincsennek lyukas foltok a hajamba de már az egész lakásba az én hajam van, az egyetlen ami még megmentett hogy sok hajam van. Amire sajnos még kikell térmem, hogy nem jó bármelyik sampon, mert ombre hajam van és nyúlik, ebbe nem akarok belemenni, de pár hónapja egy fodrásztól ombre hajat kértem és a végeredmény nyúlós lett, nem nyúlik annyira, csak nyúlik(tehát ha meghúzok erősebben egy vizes tincset nem marad a kezembe de egy hajszálat egész egyszerűen megtudok nyújtani). Tehát lényeg hogy ne szárítson és stressz okozta hajhullásra is jó legyen
2023. okt. 8. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor én hasonló problémával küzdöttem, akkor az alpicort hajszeszt használtam(háziorvos fel tudja írni). Azt viszont nem tudom, hogy valóban használt-e vagy csak magától szűnt meg a probléma.


A másik, hogy azért nyúlik a hajad, mert a fodrász túlszőkítette. Keratinos balzsam és szerkezetjavito kezelés talán segít rajta. Ha nem, akkor olló.

2023. okt. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Stressz okozta hajhullásra nincs sampon, ez egy kamu volt már akkor is. Idővel helyrejött a hajad.

Próbálj pihenni többet, vasat szedjél, vitaminokat. Innentől feltételezve, hogy lány vagy: hormonálisan rendben vagy? PCOS, IR is lehet a hajhullás hátterében, főleg gyanús, hogy először a nemi éréssel együtt jelentkezett.

2023. okt. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1-es A keratinos balzsam hogyan segít? Próbáltam egyet, sokkal rosszabb lett tőle a hajam, amitől jobb lett talán a keratinos fújós balzsam. De sok embert kérdeztem mindenki azt mondta hogy a keratinos balzsam nem ér semmit. Nem kérdőre akarlak vonni, ne haragudj ha ezt érzed, hanem csak érdekel hogy tudsz e többet mondani erről. Az ollót ugy sem fogom választani, igazából lehet nyúlik de nem néz ki úgy mint egy szalmabála, tökre egészségesnek tűnik a hajam, ha csak le nem esik magától biztos vagyok benne hogy nem fogom levágni, de egyébként néha úgy érzem javul is magától, mintha kevésbé nyúlna.
2023. okt. 8. 19:00
 4/4 A kérdező kommentje:
2 es, köszönöm a segítséget, ha a nemi érés alatt nem tudom pontosan behatárolni mit értesz, de ha a menstruációra gondolsz, biztos vagyok benne hogy azzal nem köthető össze, nekem nem a megszokott korban jött meg. Ami meg azt illeti 13 évesen kb életem legnagyobb poklát éltem meg. A szüleim cserben hagytak, megvetettek, mindennek elhordtak, a barátaim hátbaszúrtak, a szüleim meg minden szarság után átraktak egy másik suliba, nem miattam hanem maguk miatt, volt pár sulis balhém melyben nem én voltam a hibás de mivel a másik fél anyja tanár volt en lettem a hibás, a megaláztatás és a szörnyűség amin keresztül mentem csak egy új suli fokozta, ott mindenki abszolút gyerekes volt és egyirányú gondolkodású, mindenki gyűlölt engem, én voltam az új hús amibe bele nyomhatták a képzeletbeli pengéjüket szoval igen ettől biztos vagyok benne hogy hullt a hajam. Betegségem nem volt, max most lehetne mert màr idegi roncs vagyok, kétlem hogy már bármi is megmenthetne. De lásd törődöm magammal, hisz érdekel a hajam
2023. okt. 8. 19:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!