Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan kezelés mitessze...

Létezik olyan kezelés mitesszerek ellen, amihez nem kell nyomkodni, gőzölni és nem tesz rá a kozmetikus semmi bemasszírozandó trutyit az arcomra? 22/l

Figyelt kérdés

Még mielőtt újabb bőrgyógyászhoz mentem volna, aki igazolta a gyanumat, hogy nekem ez nem áldásos, öt különböző kozmetikus után nyilvánvalóvá vált...


Rosaceám van. Most, hogy egy bizonyos Dm-es habos arctisztítót és kevéske krémet felteszek, talán emiatt, az utóbbi időben visszafogottabb ezzel a rituáléval, de előtte 7 korom óta szoptam a bőrömmel, és most sem az igazi, csak viselhető. Azonban mivel nagyon fehér a bőröm, így hát ugye a mitesszerek is jobban látszanak, a pórusaim egyébként is tágak. Na, csúnya.


A kozmetikus után noha a mitesszerek egy része eltűnt, közel egy hónap elteltével is gyulladtabb és vörös volt az arcom a sok nyomkodástól. Azokat a krémet se szerette, amiket ráraktak, de a gőzöléstől is szívtam rendesen. Hideg, meleg, külső és belső hatások is szopatják a bőrömet.


Sminket sosem használtam. Orvosi sminket javasoltak a bőrdokinál, de egy kis tubus ára nekem vállalhatatlan, de amúgy is, nem szeretek sminkelni. Nem igazi megoldás.


2023. okt. 10. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Most milyen választ vársz? Pénzed még speciális termékekre sincs, a rosaceat pedig max. lézerrel lehet normálisan kezelni, ami szintén pénz. A mitesszerek nem tudom hogyan jönnek ide, az nem rosacea.
2023. okt. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Amit szeretnél, arra félig meddig igaz a hydrabeauty/facial gép. Nyomkodas mentes a tisztítás(vagy max minimális kell), de ott is vannak a kezelés során kenceficék.


A másik lehetőség ha budapesti vagy vagy hajlandó vagy ezért utazni/erre jársz stb akkor még a skinaholic skincare is jó lehet. Ők is nyomkodas mentesen tisztitanak.


Ha csak a mitteszerek a legfobb problémad, azt otthon is tudod kezelni olajos lemosóval és agyagmaszkkal.


Egy szó mint száz: a nyomkodast meg tudod úszni, de a trutyikat nem.

2023. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!