Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan, mivel lehetne a...

Hogyan, mivel lehetne a hajamat jobb formába hozni, illetve mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

A hajam elég száraz, hajmosás után közvetlenül pedig rettenetesen kócos és töredezettnek hat. (Amúgy azt hallottam hogy nem szabad vizesen megfésülni a hajat, viszont hajmosás előtt ki kell fésülni és csak szárazon fésüljük) Jelenleg L'Oreal sampont használok ami száraz hajra való elvileg, zöld színe van. Plusz használok valamilyen szintén L'Oreal spray-t ami szintén száraz hajra való és elvileg erősíti, fenyesiti a hajat és kóctalanítja.

Van bárkinek bármilyen ötlete, hogy mit kéne használnom a hajamra amitől fényes, selmyes lenne? Vagy legalábbis egészséges. Mivel ezek amik az én hajtípusomra valóak, nem használtak... Vagy esetleg simán próbáljak ki más sampont? Ki mit ajánl?



2023. okt. 15. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kallos termékek vagy balea hidratáló sampon
2023. okt. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Én nemrég kezdtem el 'conditioner'-t (nem tudom a magyar megfelelőjét a szónak) használni a samponozás után és nagyon sokat segített. Illetve vannak különböző hajmaszkok is ilyen céllal.
2023. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A conditionerek-ről már hallottam, de nem tudom ezt hogyan kell elképzelni, ez valami krém? Drogériában milyen néven tudom megvenni? Vagy te hol veszed?
2023. okt. 15. 21:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Én dm-ben szoktam venni, sajátmárkás és conditioner van ráírva. Igazából olyan mint a sampon, bele kell egy kicsit maszírozni a hajba, aztán kiöblíteni.
2023. okt. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm.
2023. okt. 15. 21:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is dm-es Baleas termékeket ajánlanék, mert ők nem a marketingre mennek rá, hanem az anyagra. Amúgy ne szórakozzatok már a hajbalzsam a "conditioner" magyar megfelelője. A "deep conditioner"-é pedig a hajpakolás.
2023. okt. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sampont csak a hajtövekre használj, a végére ne, utána jöhet a balzsam, amit pedig csak a végére tegyél. Mielőtt ezt rákened, kicsit nyomkodd ki a hajadból a vizet és várj egy kicsit, mielőtt majd leöblíted. Hajvégápoló olajat ajánlanék még, nekem ezek sokkal jobban bejöttek, mint bármilyen spray. Hajmosások után a már száraz hajamra szoktam tenni. Nem kell belőle sok, mert akkor zsíros hatású tud lenni, 1 vagy 2 pumpányi elég szokott lenni, attól függően, hogy milyen hosszú a hajad.
2023. okt. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul balzsam/ pakolás. Vagy kondíciónalo
2023. okt. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Belülről is tápláld. Úgy értve, hogy szedj vitaminokat vagy multivitamint és igyál elegendő tiszta vizet. Ez tényleg számít.
2023. nov. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!