Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrásznak küldtem fotót...

Fodrásznak küldtem fotót milyet akarok, ciki lenne?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy kibeszéltek ezen a fotó küldés miatt.
2023. okt. 17. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hol hallottad? Kitől? Biztosan úgy adta vissza az infót?

Egyébként meg lehet, hogy nem tudott mit kezdeni a képeddel a fodrász. Pl. a te hajad teljesen más, nem lehet belőle azt megcsinálni. Vagy nem is látszik, hogy pontosan milyen, mit akarsz.

Jobb ezeket személyesen megbeszélni.

2023. okt. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És ha kibeszéltek mi van? Cikinek nem ciki.
2023. okt. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ha olyan emberek az ott dolgozó fodrászok, akkor valami miatt úgy is kifognak beszélni. Mármint, ott van az, amit az első válaszoló mondott, hogy lehet csak az volt a fodrász problémája, hogy te a lehetetlent szeretnéd. Viszont továbbra is én azt mondom, hogy ha valaki szeret másokat kibeszélni és csak a negatívat mondja mindenkiről, akkor az úgy is fog találni valamit mindenkin. Ha valaki olyan rosszmájú, akkor te mindegy mit csinálsz.
2023. okt. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is küldtem fodrászomnak képet mikor időpontot kértem, hogy tudja mire számítson időben stb. Hajamat meg tudta milyen alapból, szóval neki is jobb volt így szerintem. A fodrászod a ciki, nem ez amit csináltál.
2023. okt. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Megosztom a nagy titkot: a háta mögött mindenkit kibeszélnek. Engem, téged, őt, mindenkit. És ha a fodrászodnak komoly lelki teher, ha kap egy fotót, keress egy épeszűt.
2023. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!