Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyit ér a levágott hajam?

Mennyit ér a levágott hajam?

Figyelt kérdés

Nem rég vágattam le, természetes, gesztenyebarna hajam. 115 g, 54 centi. Jó vastag szálú és szép. Elszeretném adni viszont a neten semmi használható segítség sincs hogy nagyjából mennyit érhet. Festve még soha sem volt, nem töredezett végű... Tudna valaki segíteni benne, hogy pl. hány forint alatt ne adjam vagy ha valaki esetleg tudna mondani egy nagyjából pontos és reális becslést annak nagyon örülnék!


A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!



2023. okt. 17. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Zéró, semmit.
2023. okt. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Adományban nem gondolkodsz?
2023. okt. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, lehet tényleg én vagyok a hülye, de miért nem ér semmit?😅
2023. okt. 18. 08:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert fillélekért lehet szerezni már bárhonnan hajat.
2023. okt. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De az unokatesómnak kicsit több mint 1 éve fizettek 120 ezret, a nagyjából ugyan ekkora hajáért, csak annyi hogy ő szőke én meg barna
2023. okt. 18. 12:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérdezd meg ott, ahová ő adta.
2023. okt. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2023. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!