Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hamvas árnyalatú meliros...

Szőke hamvas árnyalatú meliros hajamat szeretném sötét barnára befesteni itthon,egységes lesz a szín mindenütt?

Figyelt kérdés

Eddig fodrásznál festettem a hajamat,de most sajnos nem tudok elmenni,így itthon szeretnék egy teljes megújulást.

Tudni kell,hogy a hajam sárgás pigmentű,és egy idő után ami hamvas sosem marad szép hamvas,hiába használok hamvasito sampont.

Nagyjából legutóbb úgy jöttem ki a fodrásztól,hogy egy egységes hamvas barna hajam volt ,felül sotetebben kicsit ,pár szőke melirral.

Azóta sárgás árnyalatú,és meguntam

Gondolkoztam a sötét hamvas barnán,de mindenképpen olyan barna hajszínt akarok elérni,ami nem fog besárgulni.

A legfontosabb ,hogy ne legyen vörös pigment a barna hajfestékben

Milyen hajfestéket ajánlotok,illetve mennyire elérhető egy egységes barna haj így a melírozott hajon?


2023. okt. 24. 02:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!