Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyen hosszú és...

Hogyan legyen hosszú és egészséges hajam?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne hosszú és egészséges hajam? Még nyár elején levágattam eléggé rövidre mert nyáron eléggé melegem van és azóta már ha kivasalom a vállamig ér. Van oldal frufrum és azt is megszeretném növeszteni. Meg eléggé elvékonyult a hajam a vas hiányom miatt és ha vizes akkor meg ilyen nejlon álaga van. Nem szeretnék használni semmilyen szert vagy tablettát ilyeneket. Termékek jöhetnek. Köszönöm a normális válaszokat

2023. okt. 29. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem most derékig ér és vállig érőből növesztettem meg kb 3 év alatt. Használtam sokáig ricinusolajat(olívával összekeverve egész hajon eloszlatva 1-2óráig rajta hagyni)

Az szép egészséges fényes haját csinál.

Hanyagold a hajfestést egy ideig. Ne vasald, ne süsd be a hajad. Hónaponta menj el egészségügyi vágásra hogy ne legyen szálkás a vége. Használj kondicionálót mosás után. Hetente max 2x moss haját, felesleges többször. További tippekért nyugodtan írj.

2023. nov. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Vashiányos vagyok és vékony szálú hajam van ezért félek ricinus olajat használni mert hallottam hogy valakinek kihullik.. én gondoltam hogy valami kollagént használjak vagy nem tudom na mind1. Nem festettem még soha mert mindig féltem. Vasalni amikor nagyon rövid volt akkor vasaltam de már nem vágni szoktam egy picit kondicionálót is használok és hetente kétszer szoktam hajat mosni és szerintem eléggé egészségtelen a hajam
2023. nov. 2. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!