Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire ritka az manapság,...

Mennyire ritka az manapság, hogy egy lány nem festi a haját, hanem meghagyja a természetes színét?

Figyelt kérdés

2023. okt. 29. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem ritka.
2023. okt. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen átlagos.
2023. okt. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Én nem festem, sőt hagyom természetesen őszülni. Emellett fél centisre szoktam nyírni az egészet, és mindenki mondja, hogy milyen vagány és fiatalos vagyok ezzel :) 42/N
2023. okt. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem most ez divatos, a legtöbb lánynak akit látok, sima barna haja van.
2023. okt. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
50-50%.
2023. okt. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyre nagyobb divat a "természetesség" szóval sztem minden korosztályban akadnak olyanok akik nem festetik a hajukat. Szerény véleményem h az emberek nagy többsége külső nyomásra kezdi el festeni a haját, tény h fiatalosabb egy sötét haj, de szerintem simán lehet vállalni a saját hajunkat akárhány évesek is vagyunk. Én 35 éves vagyok, van egy ősz tincsem, elég látványos helyen, egyszerűen nem tudok rá rosszként tekinteni, ez az enyém, én vagyok, nem rejtem el. Számomra a folyton lenövő haj látványa kellemetlenebb. Én eldöntöttem h nem festetem be a hajam. Számítok rá h valakinek ez nem tetszik majd, de mivel én így érzem jól magam, nem tud zavarni.
febr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!