Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki használt ricinusolajat,...

Aki használt ricinusolajat, annak mennyit nőtt a haja?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el használni, úgy egy másfél hónapja, ennyi idő alatt még nyilván nincs változás, de sokkal erősebb lett.

Aki hajnövesztesre használták, és bevált, legyszives írja le, hogy mennyi idő alatt, és mennyit nőtt a haja .



2023. nov. 2. 15:49
 1/6 A kérdező kommentje:
*hajnövesztesre használta
2023. nov. 2. 15:49
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem növeszti a hajad. Talán segít abban hogy ne törjön le a vége. Azért tűnik erősebbnek és többnek, mert a ricinus olaj egy bevonatot képzett a szálakon.
2023. nov. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nyilván nem noveszti:)

Hanem a fejtovedbe kenve tápanyagokkal látja el a haját, aminek hatására jobban beindul a növekedés

2023. nov. 2. 16:08
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

" a fejtovedbe kenve tápanyagokkal látja el a haját, aminek hatására jobban beindul a növekedés"


EZ NEM IGAZ, semmiféle tápanyagokkal nem lát el semmit, csak zsiroz

2023. nov. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Olyanok írjanak,akik használták is, ne olyanok akik jönnek okoskodni!! Köszönöm!!
2023. nov. 2. 16:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Nehéz bármit is mondani. Én használtam, persze nem csak magában, hanem volt egy receptem, citromfűolajjal, meg búzacsíraolajjal keverve, meg még nem tudom milyen kivonatokat kellett belerakni.


Viszont azért nehéz megállapítani, mert most 10 év távlatában ki tudja, hogy anélkül hogy néznék ki.

Lehet hogy ugyanúgy mint most (ritkás hajjal) vagy épp már seggig érne a homlokom.

2023. nov. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!