Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy néz ki a skincare rutinod?

Hogy néz ki a skincare rutinod?

Figyelt kérdés
Légyszi kort, nemet és bőrtípust is írj.

2023. nov. 3. 04:09
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Reggel hideg vízzel megmosom az arcom.

Van, hogy napközben is egyszer megmosom hideg vízzel.

Este natúr szappannal megmosom és van, hogy bekenem Sapunoteka márkájú (mindenmentes, vegán termék) arckrémmel.

Menstruáció idején Garnier 3in1 terméket használok este pluszban.


Teljesen normál a bőrtípusom.


33N

2023. nov. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Én reggel langyos víz, este Balea ultra sensitive arclemosó (borsónyi mennyiségű), és ha száraznak érzem a bőrön utána, akkor ugyanebből a márkából az arckrém. De van, hogy este is csak vízzel mosom meg.

32N, normál bőr

2023. nov. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Reggel lemosó, c vitamin szérum és fényvédő.


Esete dupla lemosas, valamilyen szérum(aha, bha sav vagy retinoid) és hidratálás.

2023. nov. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Reggel langyos víz, este balea med sensitive arclemosó vagy csak langyos víz, lefekvés előtt közvetlenül cerave lotion vagy mixa atopiance testápolót kenek az arcomra is. Néha egy-egy fátyolmaszkot is felteszek.

kiszáradásra, atópiára hajlamos bőr 26/N

2023. nov. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Este zuhanyzásnál lezuhanyzom az arcom is.

Ha száraz a kezem vagy máshol a testem, lefekvés slott testapolo.

Borotvalkozas utan labakra aloe vera gel.

Semmi mast nem hasznalok arcra se sehova.

25N

2023. nov. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Megmosom az arcom, használok szérumot és hidratáló krémet amiben van fényvédő is. Ha aznap sminkelek (évente kb 2x fordul elő) akkor este miscellar vízzel mosom le az arcom, ha nem sminkelek akkor sima vízzel és teszek fel éjszakai hidratálót. Zuhany után bekenem a testem hidratáló olajjal.

35/N, száraz bőrrel. Igazából összesen 4 féle terméket használok, de ezekkel kordában tudom tartani.

2023. nov. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2023. nov. 3. 11:50
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Reggel hideg vízzel arcot mosok.

A szemem alá szoktam tenni garnier c vitamin szemkrémet, mert genetikailag sötét karikáim vannak.

Erre fényvédőt. Erre vagy sminkelek, vagy nem.

Este pedig szintén használom a szemkrémet, illetve nivea éjszakai hidratálót, mert száraz bőröm van.

2023. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Reggel:

Arcmosás (pici g&g jelly jokerrel)

Azelainsav (revox)

Fényvédő (beauty of joseon)


Este:

Dupla lemosás (egy olajos amit még egyelőre váltogatok, keresem az igazit + jelly joker)

Niacinamid

Hidratáló

Pár naponta retinal


Zsíros, pattanásos bőröm van, 29N

2023. nov. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!