Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg olyan nagy baj hogy...

Tényleg olyan nagy baj hogy nem használok hajbalzsamot?

Figyelt kérdés
A barátnőim teljesen ki vannak ezen akadva, nem értik hogy hogy nem lehet balzsamot használni. Én csak 2x megmosom a hajam bojtorján vagy valamilyen más gyógynövényes samponnal és kész. Semmilyen negatív hatást nem tapasztalok.

nov. 8. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

A balzsam azért van, hogy úgymond "lezárja" a hajszálak felső rétegét egyszerűen elmagyarázva, így nem lesznek olyan sérülékenyek. Plusz hidratálják is a hajat vagy egyéb pozitív hatásuk van.

Lehet ha elkezdenél rendszeresen használni, észrevennéd a különbséget.

nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Mindenkinek magának kell kitapasztalnia, mire van szüksége a hajának.

Amit az 1. írt, teljesen így van, de persze van pár kivétel, akinek balzsam nélkül is egészséges marad a haja, dús, vastagszálú, fényes, és pár hónap alatt fenékig ér, nem töredezik le a vége stb. Lehetséges, hogy te is kivétel vagy, de te tudod, milyen állapotban van a hajad. De tehetsz próbát is, hogy hogy viselkedik a hajad balzsammal, jobban nő-e/szebb-e.

Persze ha egyáltalán nem akarod növeszteni, és meg vagy elégedve a minőségével, akkor egyáltalán nem kötelező balzsamot használni, csak mert mindenki használja.


Nekem mondjuk göndör/hullámos a hajam, emiatt sokkal jobban szárad, úgyhogy balzsamot ÉS hajpakolást is használok rá minden alkalommal, sőt néha olajat is - nekem csak így marad szép, így viszont elégedett vagyok vele, kétszer olyan hosszúra is nő, mint ezek nélkül.

nov. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Én sem mindig használok.Olyankor tovább is birja a hajam.Semmi bajod nem lesz,ha nem használod.Amikor tojással mosok hajat,ugyanolyan puha lesz a hajam,mint sampon után balzsammal,csak nem nehezíti el.
nov. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig én sem használtam. Nagy különbség nem tűnt fel.
nov. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!